Zapraszamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji związkowej. Deklaracja członkowska dostępna jest w zakładce "Dokumenty". Zapraszamy.

Wy pytacie – My odpowiadamy


pytania

Chcecie mieć informacje z pierwszej ręki? Chcecie spróbować zmienić otaczającą Was rzeczywistość w swoim miejscu pracy? To wszystko jest możliwe. Wystarczy, że chcecie.

Poprzez stronę internetową w miarę możliwości udzielamy informacji, niemniej nie zawsze o wszystkim możemy napisać. Jesteśmy też skłonni pomóc każdemu, kto o pomoc do nas się zwróci. Nie zbywamy nikogo, bez względu na przynależność związkową.

Proponujemy spotkania z nami, by porozmawiać o sytuacji w firmie, podsunąć rozwiązania, które w wielu miejscach się sprawdzają.  Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym miejscu w Polsce. Proponujemy następujące rozwiązanie:

  1. Grupa pracowników (członkostwo w WZZPP nie jest oczywiście koniecznością) wyraża chęć spotkania.
  2. Przedstawiciel tej grupy kontaktuje się z Przewodniczącym Komisji Terenowej, która działa na terenie Waszych miejsc pracy, bądź z dowolną osobą z Zarządu WZZPP w przypadku, gdy WZZPP nie ma swojej Komisji Terenowej na danym terenie.
  3. Wspólnie ustalamy termin i miejsce spotkania.
  4. W uzgodnionym terminie jesteśmy u Was.

Dlaczego to robimy? Kilka lat temu prowadziliśmy już taką akcję. Cieszyła się zainteresowaniem z Waszej strony. Po za tym wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy dla Was, a nie odwrotnie.  Stąd też oferujemy swoją wiedzę i pomoc tym, którzy tego oczekują i którzy chcą z tego skorzystać. Wystarczy tylko sygnał, że jesteście zainteresowani.

Przypominamy, że obszary działania Komisji Terenowych WZZPP oraz numery telefonów i adresy mailowe Przewodniczących tych Komisji znajdziecie na naszej stronie.