Zapraszamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji związkowej. Deklaracja członkowska dostępna jest w zakładce "Dokumenty". Zapraszamy.

Razem możemy więcej!


razem możemy więcej

Zachęcamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji. Wszyscy oczekujemy poprawy warunków pracy i naszych wynagrodzeń. We władzach WZZPP nie ma dyrektorów, menagerów itd. Zarząd WZZPP to pracownicy eksploatacji. Im będzie nas więcej, tym większe będą nasze możliwości działania. Sytuacja w Poczcie Polskiej S.A. staje się wręcz dramatyczna. To nie musi tak być. To można zmienić. Wystarczy nas wesprzeć swoją przynależnością, a również jeśli ktoś jest na to gotów, własną aktywnością. By być bardziej skuteczną organizacją związkową, potrzebujemy Waszego  wsparcia, aby nasze działania były skuteczniejsze. Siła danego związku jest wprost proporcjonalna do ilości zrzeszonych w nim pracowników. Razem możemy więcej. Razem będziemy mogli osiągnąć każdy cel. Zachęcamy do wstępowania do WZZPP!!!

W tym miejscu można pobrać deklarację członkowską.

W tym miejscu można sprawdzić, gdzie już jesteśmy. Jeśli na danym obszarze nie ma jeszcze naszej Komisji Terenowej, Ty możesz to zmienić. Nie wiesz jak? Nie szkodzi. Napisz do nas mail zarzad@wzzpp.pl. Odpowiemy i pomożemy w założeniu Komisji Terenowej.

Zapraszamy!!!