Członkiem naszej organizacji może zostać każdy pracownik grupy kapitałowej Poczty Polskiej S.A. Zapraszamy.

Odpowiedź pracodawcy dla pracowników POL RD we Wrocławiu


wzrost wynagrodzeń

Zdecydowana większość pracowników otrzymuje wynagrodzenie za swoją ciężką pracę na poziomie płacy minimalnej. Z tego względu znaczna grupa pracowników POL RD we Wrocławiu postanowiła napisać kilka tygodni temu w tej sprawie do przedstawicieli Zarządu PP S.A. O tym piśmie pisał na swoim profilu Przewodniczący Zarządu WZZPP Piotr Moniuszko. Można przeczytać o tym w tym miejscu.

W dniu dzisiejszym przedstawiciel pracodawcy przesłał elektronicznie odpowiedź na wystąpienie pracowników POL RD we Wrocławiu i oczywiście pismo to zostało już im przekazane. Najkrócej odpowiedź pracodawcy można podsumować, że poziom wynagrodzeń nie powinien stanowić powodu do niezadowolenia, bo wynagrodzenia były i są podnoszone. Z pewnością większość pracowników jest zainteresowana, co pracodawca zawarł w odpowiedzi na pismo pracowników POL RD we Wrocławiu. Z odpowiedzią ze strony Poczty Polskiej każdy może zapoznać się tutaj.

Oczywiście, jesteśmy ciekawi Waszego zdania, Waszej opinii w temacie udzielonej odpowiedzi. Na Wasze komentarze czekamy na naszym profilu FB.