Zapraszamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji związkowej. Deklaracja członkowska dostępna jest w zakładce "Dokumenty". Zapraszamy.

Odpowiedź pracodawcy dla pracowników POL RD we Wrocławiu


wzrost wynagrodzeń

Zdecydowana większość pracowników otrzymuje wynagrodzenie za swoją ciężką pracę na poziomie płacy minimalnej. Z tego względu znaczna grupa pracowników POL RD we Wrocławiu postanowiła napisać kilka tygodni temu w tej sprawie do przedstawicieli Zarządu PP S.A. O tym piśmie pisał na swoim profilu Przewodniczący Zarządu WZZPP Piotr Moniuszko. Można przeczytać o tym w tym miejscu.

W dniu dzisiejszym przedstawiciel pracodawcy przesłał elektronicznie odpowiedź na wystąpienie pracowników POL RD we Wrocławiu i oczywiście pismo to zostało już im przekazane. Najkrócej odpowiedź pracodawcy można podsumować, że poziom wynagrodzeń nie powinien stanowić powodu do niezadowolenia, bo wynagrodzenia były i są podnoszone. Z pewnością większość pracowników jest zainteresowana, co pracodawca zawarł w odpowiedzi na pismo pracowników POL RD we Wrocławiu. Z odpowiedzią ze strony Poczty Polskiej każdy może zapoznać się tutaj.

Oczywiście, jesteśmy ciekawi Waszego zdania, Waszej opinii w temacie udzielonej odpowiedzi. Na Wasze komentarze czekamy na naszym profilu FB.