Zapraszamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji związkowej. Deklaracja członkowska dostępna jest w zakładce "Dokumenty". Zapraszamy.

ODC. 2 Serdeczne podziękowania


Poczta to jednak dziwny pracodawca, nawet jako były. Od kilku miesięcy nie jestem już jej pracownikiem. Nie sądziłem, że zmusi mnie ona do napisania kilu słów na jej temat. Przez kilka ostatnich lat, pomimo ciężkiej pracy, wykonywania przeróżnych zadań nie czułem się w żaden sposób doceniany i motywowany. Doszło do tego fatalne zarządzanie i zdecydowałem się świadczyć pracę dla kogoś innego.

O jakież było moje zdziwienie, gdy zostałem nagrodzony i to dwukrotnie teraz….gdy pracownikiem już nie jestem. Nie dość, że w obecnej, niepocztowej i muszę przyznać, że wreszcie normalnej rzeczywistości zarabiam ponad dwa razy więcej niż za teoretyczne roznoszenie listów (słowa Waszego Prezesa: „od czerwca br. oraz premię roczną, nasze wynagrodzenia są nie mniej atrakcyjne niż w firmach, z którymi konkurujemy na rynku pracy” wzbudzają mój szczery uśmiech)to jeszcze otrzymałem od Waszej Poczty dwa przelewy. Takie nadprogramowe ponad 500 złotych. Gdybym wiedział, że to tak działa odszedłbym wcześniej. Wy pracujecie- ja zarabiam. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze 🙂 

A tak całkiem poważnie, bardzo Was pozdrawiam i zapewniam, że istnieje inny i lepszy świat.