Zapraszamy wszystkich pracowników do wstępowania do naszej organizacji związkowej. Deklaracja członkowska dostępna jest w zakładce "Dokumenty". Zapraszamy.

Odc. 11 Akwizytor


akwizytor

Mowa moja będzie krótka. Dlaczego akurat gazety? Kiedy będą kosiarki, młotki, tapety i inne „pocztowe” artykuły? Jedna rzecz tylko mnie nie dziwi- kolejna tabelka excela. Bez nich rzesza gryzipiórek nie miałaby co robić. A przecież wiadomo, że excel prawdę ci powie. I jeszcze jedno, kija zobaczyłem, ale o marchewce autor akcji zapomniał. To informuję, że bez marchewki to nawet osioł do przodu nie pójdzie. A ja jestem trochę wyżej od osła. Domyślcie się więc ile gazet sprzedam. Są oczywiście mądrale, którzy dla świętego spokoju sami kupują gazety, na które w kiosku do tej pory nawet nie zwracali uwagi. 
Załączam maila, który był impulsem mojego zdenerwowania. Podobno trafił na wszystkie urzędy. Nie jest to może najważniejsze, ale zawiera on oczywisty błąd w datach, ale niektórzy mogą się mylić. Ciekawe co by było gdybym to ja się pomylił w dacie na zwrotce.