Strajk ostrzegawczy w Poczcie Polskiej S.A. 11-10-2023r w godzinach 08:00 - 10:00 !!!

Holiday Park & Resort – oferta dla Członków WZZPP


Voucher

Wskutek zawarcia umowy pomiędzy naszą organizacją, a Holiday Park & Resort Członkowie WZZPP mają możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty wypoczynku w ośrodkach wypoczynkowych i domkach całorocznych w wielu atrakcyjnych lokalizacjach kraju. W ofercie są vouchery na 7-dniowy pobyt w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych Holiday Park & Resort, które można zrealizować zarówno w domkach, jak i apartamentach w każdym z resortów (Ustronie Morskie, Pobierowo, Niechorze, Mielno, Rowy, Kołobrzeg i niebawem w Cieplicach Zdrój).

Koszt vouchera dla 4 osób na 7-dniowy pobyt w dowolnym resorcie w luksusowym apartamencie to 429,27 zł – indywidualnie koszt ten wynosi 2093 zł.

Koszt vouchera dla 9 osób na 7 dniowy pobyt w dowolnym resorcie w luksusowym domku to 552,27 zł  – indywidualnie koszt ten wynosi 2793 zł. Co ważne zakupione vouchery ważne są przez 5 lat. Podana cena voucherów obejmuje tylko sam pobyt bez wyżywienia.

Jakie terminy są wyłączone z rezerwacji oraz inne szczegóły tej oferty dostępne są w regulaminie korzystania z voucherów firmowych, dostępnym w tym miejscu. Szczegółowych informacji udziela również Pani Agnieszka Sikora tel. 538 555 895. Więcej informacji na temat dostępnych miejsc do wypoczynku można znaleźć na stronie holidaypark.pl. Opis ośrodków wypoczynkowych i miejsc wraz z galerią zdjęć dostępny jest tutaj.

Członkowie WZZPP zainteresowani zakupieniem voucherów w promocyjnej cenie proszeni są o kontakt z nami poprzez nasz adres mailowy zarzad@wzzpp.pl